Apartamenty Tignes Czarna Góra

Apartamenty Tignes

Czarna Góra SIENNA ul. Na Skarpie bud. Tignes

Apartamenty Przy Stoku zlokalizowane są w nowoczesnym kompleksie apartamentowców tuż przy stokach jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce – Czarna Góra Resort. Lokale w wysokim standardzie, posiadają dostęp do narciarni, bezpłatnego parkingu i Wifi oraz sauny w obiektach. Czarna Góra jest jednym z najpiękniejszych zakątków Sudetów z malowniczymi widokami na Masyw Śnieżnika. Latem miejsce zachęca do aktywnego wypoczynku w górach oraz staje się rowerową mekką, natomiast zimną zmienia się w jeden w najpopularniejszych ośrodków narciarskich.
Wyposażenie: ręczniki i pościel; suszarka do włosów, żelazko; czajnik, mikrofalówka; lodówka, zmywarka; TV; ekspres do kawy; przybory kuchenne; Wi-fi; parking, winda.

Apartament Tignes 2

42 m2 | MAX 4 OS. | 2 POKOJE | TARAS
Apartament TIGNES 2 umiejscowiony jest na parterze i posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową. W kuchni nasi Goście znajdą mikrofalówkę, płytę grzewczą, lodówkę i zmywarkę. Apartament posiada taras z miejscem na wypoczynek na świeżym powietrzu. Dla Gości przygotowane jest łóżko podwójne kontynentalne w sypialni oraz sofa z funkcją spania w salonie. Apartament jest maksymalnie dla czterech osób. Parking prywatny oraz monitorowany znajduję się bezpośrednio przed budynkiem.

Apartament Tignes 31

42 m2 | MAX 4 OS. | 2 POKOJE | BALKON
Apartament TIGNES 31 umiejscowiony jest na drugim piętrze i posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową. W kuchni nasi Goście znajdą mikrofalówkę, płytę grzewczą, lodówkę i zmywarkę. Apartament posiada balkon z miejscem na wypoczynek na świeżym powietrzu. Dla Gości przygotowane jest łóżko podwójne kontynentalne w sypialni oraz sofa z funkcją spania w salonie. Apartament jest maksymalnie dla czterech osób. Parking prywatny oraz monitorowany znajduję się bezpośrednio przed budynkiem.