OLD TOWN - Apartamenty Inwestycyjne w Kłodzku

Centrum Kotliny Kłodzkiej

Przedstawiamy Państwu inwestycje w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, tuż przy pięknej Kłodzkiej starówce oraz parku. 26 lokali mieszkalnych w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy. Inwestycja łączy w sobie klasyczną lokalną architekturę oraz nowoczesne rozwiązania budowlane i stylistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Opcja wykończenia wnętrza pod klucz

Nasza oferta skierowana jest głównie do właścicieli apartamentów, którzy nie mieszkają na miejscu i nie są w stanie osobiście kierować pracami wykończeniowymi. Ale również dla osób które po prostu nie mają na to czasu lub wiedzy zakresie budownictwa. Jak powszechnie wiadomo w obecnych czasach remont mieszkania wiąże się z dużym zaangażowaniem w pracę i przede wszystkim kontrole nad osobami wykonującymi usługi. Z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić jedynie wysoką jakość naszej pracy jak również rzetelne podejście do terminów oraz obowiązków nam nadanych. Zajmujemy się kompleksowo pracami wykończeniowymi, aranżacją wnętrza oraz odpowiedni wybór materiałów i wyposażenia. Wszystko to najpierw konsultowane jest z inwestorem, który określa nam swoje oczekiwania.

Pewna inwestycja w nieruchomość!

Jeżeli szukasz gotowej inwestycji, która będzie w stanie zapewnić Ci stały dochód pasywny to nasza oferta jest dla Ciebie. Nie gwarantujemy stałej stopy zwrotu, my gwarantujemy efektywność! Model Condo nie sprawdził się w wielu inwestycjach i posiada duże ryzyko inwestycyjne. My wynajmujemy apartamenty w systemie prowizyjnym, dzięki czemu możemy cieszyć się z wysokiej stopy zwrotu. Zarabiamy jedynie kiedy apartament zostanie wynajęty!