Apartamenty z Sauną Polanica Zdrój

Apartamenty z Sauną

Spółdzielców 24 - Polanica Zdrój

Apartament z Sauną

76 m2 | MAX. 8 OS. | 4 POKOJE
Apartament maksymalnie dla 8 osób, mieści się na drugim piętrze budynku ma 72m2 oraz dwa balkony. Składa się z trzech osobnych sypialni i salonu z z aneksem kuchennym. Pierwsza sypialnia składa się dwóch łóżek pojedynczych oraz komody, druga z łóżka małżeńskiego oraz szafy, trzecia również składa się z łóżka małżeńskiego, komody oraz wyjścia na jeden z balkonów.
W salonie znajduje się aneks kuchenny, duży narożnik z funkcją spania, stół z krzesłami, stół z hokerami, TV oraz wyjście na balkon. Aneks kuchenny wyposażony jest w płytę indukcyjną, piekarnik, czajnik, zlewozmywak, okap i przybory kuchenne. Apartament posiada łazienkę z kabiną prysznicową oraz z sauną na promienniki podczerwieni, dodatkowo posiada osobną toaletę z umywalką. Do dyspozycji Gości jest również garderoba oraz prywatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Apartament Skandynawski z Sauną

50 m2 | MAX 6 OS. | 3 POKOJE
Apartament maksymalnie dla 6 osób, mieści się na parterze i ma 50m2. Składa się z dwóch osobnych sypialni i salonu z z aneksem kuchennym. Pierwsza sypialnia składa się łóżka podwójnego oraz komody, druga posiada łóżko piętrowe idealne dla dzieci oraz komodę. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz Saunę Infrared.