Ziemia Kłodzka to najpiękniejszy region w Polsce - inwestuj właśnie tu!

OLD TOWN - Apartamenty Inwestycyjne

 

Przedstawiamy Państwu inwestycje w samym sercu Kotliny Kłodzkiej, tuż przy pięknej Kłodzkiej starówce oraz parku. 26 lokali mieszkalnych w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy. Inwestycja łączy w sobie klasyczną lokalną architekturę oraz nowoczesne rozwiązania budowlane i stylistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WILLA KOŚCIUSZKI 14 - Apartamenty Strzegom

ELEGANCKA PRZESTRZEŃ DLA KONESERÓW

Powrót do klasycznych form, umiłowanie detalu w architekturze oraz hołdowanie tradycji we wnętrzach sprawiło, że apartamenty w kamienicy stały się nie tylko wyznacznikiem luksusu i prestiżu, ale także świetną inwestycją. Taką też Państwu proponujemy wyznaczając nowy standard na rynku nieruchomosci w Strzegomiu.

Willa w Parku - Apartamenty Duszniki Zdrój

ul. Zdrojowa - Duszniki Zdrój

 

Przedstawiamy Państwu inwestycje w stóp Orlicy oraz Zieleniec Sport Arena - w Dusznikach Zdrój 12 lokali niemieszkalnych w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy z czego 6 już wykończonych pod klucz! Inwestycja łączy w sobie klasyczną lokalną architekturę oraz nowoczesne rozwiązania budowlane i stylistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Już wkrótce...

Domy inwestycyjne z pięknym widokiem na Czarną Górę.

Już wkrótce rozpoczynamy przedsprzedaż inwestycji - premiera i szczegóły niebawem!