Apartamenty w Kotlinie Kłodzkiej w najlepszej cenie

Komfortowe apartamenty

MS APART to komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty całoroczne w pięknej Kotlinie Kłodzkiej w najpopularniejszym kurorcie jakim jest Polanica Zdrój i urokliwym Kłodzku oraz na Czarnej Górze. Idealne na urlop, weekend za miastem czy podróż biznesową. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwo czuli się u nas w pełni bezpiecznie i wygodnie, jak we własnym domu. W naszej ofercie posiadamy apartamenty w różnym standardzie oraz progach cenowych w zależności od Państwa upodobań. Jesteśmy przekonani, że szukając idealnego miejsca do wypoczynku, znajdą go Państwo u nas.

Nieruchomości

Jeżeli szukasz gotowej inwestycji która będzie w stanie zapewnić Ci stały dochód pasywny nasza oferta jest dla Ciebie. Nie gwarantujemy stałej stopy zwrotu z prostej przyczyny – my gwarantujemy efektywność! Apartamenty wynajmujemy w systemie prowizyjnym, dzięki temu możemy cieszyć się z wysokiej stopy zwrotu. Bo operator zarabia jedynie wtedy kiedy apartament jest wynajęty!

Współpraca

Decydując się na współpracę z nami inwestorzy zyskują rzetelnego partnera biznesowego, któremu mogą powierzyć zarządzanie swoim majątkiem. Rezultatem naszych działań jest przede wszystkim wysoki zysk z inwestycji i zadbanie o to, aby apartament był jak najczęściej zarezerwowany przez Gości. Zarządzanie apartamentami wykonujemy kompleksowo – zajmujemy się wszystkim, począwszy od obsługi rezerwacji i płatności, poprzez wydawanie kluczy i obsługę Gości, po sprzątanie i drobne naprawy.

Odpoczywaj i zarabiaj. My zajmiemy się Twoją nieruchomością.

Najlepsze lokalizacje

Apartamenty w Polanicy Zdrój i apartamenty na Czarnej Górze zapewniają przede wszystkim komfort, spokój i prywatność. Proponujemy noclegi w lokalach przystosowanych nawet dla 8 osób. Apartamenty na wynajem są komfortowo i nowocześnie wyposażone, oferując dostęp do wszystkiego, co potrzebne na urlopie. Każdy ma określoną liczbę łóżek i ewentualnie dodatkową sofę do spania, a także w pełni funkcjonalną łazienkę i osobną kuchnię lub aneks. Goście otrzymują też pościel i ręczniki. 

Ziemia Kłodzka - zainwestuj tu!

Tutaj właśnie bywali Królowie, artyści i wielcy politycy. Mistyczność tej krainy została doceniona przez znane osobistości świata i często wykorzystwana jest do tworzenia produkcji filmowych. Tylu atrakcji nie posiada żaden region w Polsce - dlatego według nas jest najpiękniejsza! A co najważeniejsze jest dla inwestycji w nieruchomość? Oczywiście jej lokalizacja! Region zachwyca zarówno zabytkami jak i zapierającą dech w piersiach przyrodą, którą możesz podziwiać, poruszając się latem pieszo lub rowerem, a zimą na nartach. Skorzystaj z uroków tutejszych stoków, m.in. Czarnej Góry i Zieleńca, w którym śnieg utrzymuje się przez prawie pół roku. Ziemia Kłodzka to również fantastyczne dziedzictwo materialne. Do najbardziej znanych budowli należą spektakularne twiedze w Kłodzku i Srebrnej Górze. Nie można nie wspomieć o podzemiach skrywających tajemnice III Rzeszy Niemieckiej czy Kopalni Złota w Złotym Stoku. No i oczywiście o regionalnych zdrojowach czyli - Polanicy Zdrój, Kudowie Zdrój czy Lądku Zdrój.